O mnie

Nie namawiam nikogo do wiary w to, co tu przedstawiam, nie twierdzę, że moja ścieżka i wynikająca z niej perspektywa jest tą jedyną i słuszną. Zachęcam jedynie do otwarcia umysłu oraz serca i zdecydowania za siebie w co wierzysz i co jest dla Ciebie najważniejsze – bez udziału doktryn, narzuconych programów oraz innych sztucznych wytworów trzymających nas w ograniczonej perspektywie.

Każdy człowiek posiada nieskończoną skarbnicę wiedzy zgromadzoną głęboko w swoim wnętrzu. Pragnienie dotarcia do niej i chęć poznania swojej prawdziwej tożsamości budzi się w odpowiednim dla niego czasie. Przekazując Wam swoją wiedzę oraz doświadczenie rozwijam się razem z Wami.

jix5y9diEO mnie w skrócie:

Czuję się głęboko związana z Matką Ziemią oraz całą jej przyrodą, szczególnie z lasami – stąd pseudonim Driada. Jestem typowym wojownikiem duchowym dla którego najważniejszą rzeczą jest życie w zgodzie z wyznawanymi wartościami.  Moją ścieżką jest dążenie do połączenia przebudzenia świadomości ze zwróceniem się w stronę Natury, która jest prawdziwym źródłem harmonii wewnętrznej, dlatego bardzo dużo czerpię ze starożytnej wiedzy duchowej jaką jest szamanizm.

Z wykształcenia jestem magistrem filozofii. Moją pasją jednak od zawsze był rozwój duchowy/osobisty, a także pisanie artykułów i rozmowy z ludźmi z którymi lubię dzielić się własną wiedzą duchową i doświadczeniem.

Nie ograniczam się co do tematyki swoich zainteresowań, oprócz duchowości interesuję się również naturoterapią, ekologią, ukrywaną historią Polski, oraz sytuacją w naszym kraju i na świecie.

Uważam, że każdy wojownik duchowy bez względu na wartości jakie wyznaje powinien szanować swoje korzenie, kulturę oraz mądrość i poświęcenie swoich przodków.

Driada

247359_220259757998643_6022341_n

 

Zdjęcie: Tim Fox Photography