O mnie

Nie namawiam nikogo do wiary w to, co tu przedstawiam, nie twierdzę, że moja ścieżka i wynikająca z niej perspektywa jest tą jedyną i słuszną. Zachęcam jedynie do otwarcia umysłu oraz serca i zdecydowania za siebie w co wierzysz i co jest dla Ciebie najważniejsze – bez udziału doktryn, narzuconych programów oraz innych sztucznych wytworów trzymających nas w ograniczonej perspektywie.

Każdy człowiek posiada nieskończoną skarbnicę wiedzy zgromadzoną głęboko w swoim wnętrzu. Pragnienie dotarcia do niej i chęć poznania swojej prawdziwej tożsamości budzi się w odpowiednim dla niego czasie. Przekazując Wam swoją wiedzę oraz doświadczenie rozwijam się razem z Wami.

jix5y9diEO mnie w skrócie:

Czuję się głęboko związana z naszą planetą Matką Ziemią oraz całą jej przyrodą, szczególnie z lasami – stąd pseudonim Driada. Jestem typowym wojownikiem duchowym dla którego najważniejszą rzeczą w życiu jest stawanie w obronie wyznawanych wartości.  Moją ścieżką jest dążenie do połączenia przebudzenia świadomości ze zwróceniem się w stronę Natury, która jest naszą ostoją i Matką; prawdziwym źródłem harmonii wewnętrznej, dlatego bardzo dużo czerpię ze starożytnej wiedzy duchowej jaką jest szamanizm.

Z wykształcenia jestem magistrem filozofii. Moją pasją jest rozwój świadomości, ochrona i dbanie o piękno przyrody, a także pisanie i rozmowy z ludźmi, którym pragnę nieść swoje wsparcie oraz dzielić się wiedzą w czasie dziejącego się obecnie duchowego przebudzenia ludzkości.

Nie ograniczam się co do tematyki swoich zainteresowań, oprócz duchowości interesuję się również ukrywaną historią Polski, polityką oraz sytuacją w naszym kraju.

Uważam, że każdy wojownik duchowy bez względu na wartości jakie wyznaje powinien być również patriotą szanującym swoje korzenie oraz mądrość i poświęcenie swoich przodków.

Driada

247359_220259757998643_6022341_n

 

Zdjęcie: Tim Fox Photography