Biała Wilczyca

27 Kwi

Moim totemem, a także jednym z głównych zwierząt mocy jest biała wilczyca. Często odwiedza mnie w snach; razem biegamy, tulimy się do siebie, wygłupiamy. Zawsze po przebudzeniu jej energia jest jeszcze bardziej namacalna, jakbym dopiero co gładziła ją po puszystym pysku…Często wtedy tęsknię za jej obecnością w świecie materialnym.

6

Ostatnio kiedy miałam problemy ze zdrowiem, a musiałam wyjść z domu i normalnie funkcjonować wizualizowałam ją sobie jak idzie obok mnie niczym wilk przewodnik, lub gdy jechałam samochodem czy autobusem – biegnie zaraz obok. To pomagało mi iść do przodu bez obawy, że np. zemdleję kiedy pojawi się nawrót choroby. Dzięki temu czułam się bardziej bezpiecznie, wiedziałam, że nie upadnę, że ona na to nie pozwoli. Wizualizowałam ją sobie również przed pójściem spać jak kładzie się obok mnie i czuwa nade mną przez całą noc razem z pozostałymi zwierzętami mocy: pumą, orłem i sokołem. Każde umiejscawiałam po jednej stronie łóżka w celu ochrony przed negatywnymi wpływami obcych energii.

Moja wilczyca jest moją siostrą i przyjaciółką, pojawia się tym częściej im częściej o niej myślę i oglądam obrazy i zdjęcia wilków, m.in. w ten sposób podtrzymuje się relację ze swoim zwierzęciem mocy. To nieistotne czy zwierzę mocy to odrębną duchowa istota ze świata Duchów, czy też energetyczna część nas samych, istotne jest to, że tak jak twierdzą szamanie – każdy posiada swoje osobiste zwierzę mocy, a najwięcej korzyści z tego czerpie ten, kto to zwierzę zna, szanuje i darzy miłością – Kto pielęgnuje tą wzajemną mistyczną relację.

A jakie jest Twoje zwierzę mocy i kiedy ostatni raz patrzyłeś mu w oczy?

4 Replies to “Biała Wilczyca

 1. Zastanawiam się hmmm…. miałam sny z biała wilczycą Elijaną i czarnym wilczarem Ararem. Sowy sa mi bliskie bardzo, te białe może dlatego że śniłam o takiej, ale w wizji to nawet zielona mnie odwiedziła niosąc radę dość kontrowersyjną a jednak. Ostatnio jednak Rysie się do mnie uśmiechają jakoś, może skupię się co mi chce powiedzieć. A Sokoły czy jastrzębie czy inne takie to nie dosyć że we śnie być może były to szczególnie w tym miesiącu w drodze wpadały do mego oka i serca. jeszcze nigdy nie naoglądałam się ich tyle i różnych siedzących na słupach. Jeden był w korzeniu, normalnie jak orzeł wyglądał, zachwycająco. A różnej wielkości były i ubarwienia. To było przy trasie szybkiego ruchu i jak mimo wszystko decydowaliśmy się zatrzymać na foto to już ich nie było, skończyła się przestrzeń z nimi. Po prostu te widoki mam w sercu, coś niesamowitego dla mnie. Ale dopiero teraz poszukałam co może oznaczać. Skupienie na celu, odnalezienie i „poczucie twoich korzeni i szerokości twojego życia” , perspektywa , szlachetność.

  Pięknie opisujesz przyjaźń z wilczycą, aż ciary mam. I inspirujesz tym samym.
  „Totem zwierzęcia Sokoła przychodzi do nas kiedy wymagamy wyższej wizji lub wyższej wiedzy w rozwiązywaniu aktualnych dylematów w naszym życiu”. „Jeżeli mamy cel, Sokoły wołają nas, by zrobić plany i strategie, by uzyskać te cele. Sokoły są całe w skupieniu, silnym, na jednym punkcie skupienia. Kiedy one prezentują się dla nas, jesteśmy wzywani, by skupić się na naszych pragnieniach i naszych celach i robić, co jest konieczne, by wprowadzić nasze pragnienia w naszą rzeczywistość”. Znalazłam tutaj cytaty opis http://wiedzapradawna.pl/Celtycki-zodiak-zwierz%C4%85t-znaki-i-ich-znaczenie-t
  Wiadomo, że muszę w sobie znaleźć własne słowa, pogadać z nim. Faktycznie gadam z roślinami bardzo mocno robiąc im zdjęcia ale za mało ze zwierzętami mocy. A chyba tego potrzebuję.
  Pozdrawiam 🙂

  • Dziękuje Ci Anilalah za taki długi i szczery komentarz 🙂
   Ja też mam podobne doświadczenia z ptakami drapieżnymi, jako, że dość często przebywam w lasach i na łąkach często je widzę szybujące w powietrzu (spotykam też często rodzinę kruków). Najczęściej są to prawdopodobnie błotniaki i kanie rude, a także myszołowy, raz jeden przeleciał mi nad głowa w lesie, znalazłam tez jego piękne pióro na drodze (chyba w podzięce za sprzątanie lasu ;)).
   Wczoraj jak zasypiałam czyniąc swój wieczorny rytuał ze zwierzętami mocy przy moim łóżku zastanawiałam się właśnie nad sokołem i orłem co wnoszą do mojego życia i też znając ogólne przesłanie sokoła myślałam sobie, że sokół każe mi skupić się na moim celu, przeznaczeniu, które mnie wzywa i działać tak aby ten cel osiągnąć 🙂
   Natomiast orzeł widzi cały obraz mojego życia z góry, widzi więc ukryte perspektywy, możliwości, szanse, których ja czasami nie dostrzegam. Wzruszyłam się jak czytałam Twój opis sokoła, bo to tylko potwierdzenie tego o czym wczoraj rozmyślałam.

   Dzięki serdeczne 🙂

   • Widać ja tez potrzebowałam poukładać w sobie te sprawy i pomogły mi Twoje kryształy. Bo one mnie zaprosiły tutaj żebym znalazła ten wpis o Białej Wilczycy. I tak zaczęłam pisać…. i to kazało mi poszukać opisu Sokoła w czasie pisanie, zagoniło do roboty hi hi … a Ty dopełniłaś swoją opowieścią cały temat, zamknęłaś. Potrzebowałam porządku w sobie w tym temacie i jasności. Kocham taką płynność wymiany energetycznej Siostro, cieszę się ze Jesteś <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *