Przepowiednia o nadejściu „Tęczowych Wojowników”

16 Wrz

Kiedy ziemia będzie umierać, powstanie nowe plemię. Będzie ze wszystkich kolorów i z wszelkiego pochodzenia. Będzie nazwane Wojownikami Tęczy i swoją wiarę okaże czynami, nie słowami.- Przepowiednia Indian Hopi

W ubiegłym wieku stara, mądra kobieta narodu Kri nazywana Oczami z Ognia miała wizję przyszłości. Przepowiedziała, że pewnego dnia z powodu chciwości Yonegrisów, tj. białych ludzi nadejdzie czas, gdy ziemia stanie się zatruta i rozdarta, lasy zostaną zniszczone, ptaki będą spadać z nieba, wody staną się czarne, ryby zdechną w strumieniach, a wtedy ludzkość jaką znamy przestanie istnieć.

Nadejdzie czas, kiedy strażnicy legend, opowieści i mitów, i wszystkich Plemion Dawnych Kultur będą potrzebni, by odnowić nasze zdrowie, czyniąc ziemię znowu zieloną. Będą kluczem do przetrwania ludzkości, będą Wojownikami Tęczy. Przyjdzie dzień przebudzenia, gdy ze wszystkich ludów i plemion powstanie Nowy Świat – Sprawiedliwości, Pokoju, Wolności i rozpoznania Ducha.

airoquios-creation

Wojownicy tęczy rozniosą te wieści i będą nauczać wszystkich ludzi Ziemi (wszystkich Elohi). Nauczą ich jak to się stało, że dzisiejszy świat odwrócił się od Ducha i to dlatego Ziemia jest chora. Nauczą ich jak znów uczynić Ziemię piękną. Dadzą ludziom zasady, dzięki którym nasza ścieżka na ziemi stanie się lekką do zniesienia dla świata. To będą zasady Dawnych Plemion. Wojownicy nauczać będą ludzi starożytnych praktyk Jedności, Miłości, Zrozumienia. Nauczać będą w czterech stronach świata. Jak Dawne Ludy będą nauczać wszystkich jak modlić się do Ducha z miłością, która płynie jak piękny górski strumień i wpływa do oceanu życia.

Wówczas, ponownie, ludzie staną się zdolni do odczuwania radości – i w samotności i w tłumie. Uwolnią się od małostkowych zazdrości i będą kochać innych jak braci, niezależnie od koloru, rasy i religii. Poczują szczęście w sercach i staną się jednym z całą rasą ludzką. Ich serca będą czyste i promieniejące ciepłem, zrozumieniem i respektem, dla ludzi, dla Natury i dla Wielkiego Ducha. Znów wypełnią swe umysły, dusze i czyny najczystszymi myślami. Ich dzieci znów będą mogły biegać wolno i cieszyć się skarbami Matki Ziemi. Wolni od strachu przed truciznami i zniszczeniami spowodowanymi przez Yonegrisów i ich dzieła chciwości. Rzeki ponownie będą płynąć czyste, lasy będą pełne i piękne, zwierzęta i ptaki się odrodzą. Siły roślin i zwierząt znów będą szanowane i zachowywane, albowiem wszystko co jest piękne stanie się stylem życia. Będą opiekowali się słabymi, biednymi i chorymi.

1
Przywódcy ludu będą wybierani starym sposobem – nie przez polityczne partie, albo tego, który krzyczy najgłośniej, ani tego, który najbardziej się przechwala, ani tego, który wyzywa innych albo obrzuca ich błotem, ale przez tych, których czyny mówią najgłośniej. Ci, którzy pokazali swoją miłość, mądrość i odwagę, i ci, którzy pokazali, że czynią i czynili wszystko dla wspólnego dobra, będą wybierani na wodzów i przywódców. Będą wybierani ze względu na swoją jakość a nie na ilość pieniędzy, które zgromadzili. Zadbają, jak dawni mądrzy i oddani Starożytni Wodzowie, aby ich młodzież była nauczana z miłością i mądrością o swym otoczeniu. Będą jej pokazywać, że można dokonać cudów, by uzdrowić świat i przywrócić go do pełni piękna.

a231a30596045900649d6cfa894b7d60

Zadania Wojowników Tęczy są rozliczne i wielkie. Mają przed sobą do pokonania przerażające góry ignorancji, napotkają też uprzedzenia i nienawiść. Muszą być oddani, niezachwiani w swej sile i silnego serca. Znajdą jednak ochotne serca i umysły, które podążą za nimi na drodze do przywrócenia piękna i dostatku Matce Ziemi. Dzień nadejdzie, jest już niedaleki. Dzień, w którym zrozumiemy, że zawdzięczamy nasze istnienie ludziom wszystkich narodów, którzy podtrzymywali swoją kulturę i dziedzictwo. To są ci, którzy zachowywali opowieści, legendy i mity, żywe. To z taką wiedzą, wiedzą, którą przechowali my wszyscy powrócimy do harmonii z Naturą, Matką i ludzkością.

Przepowiednia ludu Kri

http://naunachtetauri.blog.pl/2012/10/04/rainbow-warriors/

15 Replies to “Przepowiednia o nadejściu „Tęczowych Wojowników”

  1. Po przebudzeniu duchowym kiedy zamykam oczy widze kolory fioletowy i zloty i ostatnio widze tecze 🙂 nigdzie nie moglem znalezc wyjasnienia tego a jednak jest 🙂

  2. Wszystkie te przepowiednie są piękne, powielane na różne sposoby od tysiącleci. A przecież nasza skądinąd piękna planeta jest dla żyjących na niej istot , bytów czymś w rodzaju ” poprawczaka ” albo „więzienia”. Czyli ci wszyscy prognozujący mówią / piszą jak ulepszyć warunki ” więzienne ” czyli jak uczynić dobrym matriks. I zawsze ma to nadejść w przyszłości, bliżej nieokreślonej przyszłości. A wszystko i tak dzieje się w ” tu i teraz „. Całe kontinium czasu jest aktualnością. Amerykański psycholog L. Leshan ( ” Świat jasnowidzących ” ) napisał; ” wszystkie rzeczy, które były, są lub będą – istnieją w kontinium na zawsze. I w innym miejscu; ” czas nie zna podziałów – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są iluzją.” Zygmunt Kruk w ” Świat jako aktualność” napisał; ” Istnieją sekwencje czynności, ale zdarzają się w wiecznym teraz. Jest to czas wszystkiego naraz. A także: ” podziały na czas teraźniejszy, przeszły i przyszły są iluzją, a wszystko wydarza się w wiecznym teraz.” I nawet wojownicy nikomu nie są i nie będą potrzebni gdyż to co zwiemy DOBREM z nikim i z niczym nie walczy, nie wojuje. Ale fantastyczne przepowiednie spod różnych szerokości i długości geograficznych, pochodzące od różnych ludów warto dla relaksu poczytać, pomarzyć i nawet sie rozmarzyć. Ach! ta fantastyka, ach! fantasy. Pozdrawiam.

    • życie wojownika jest drogą wojownika, to znaczy nie drogą filozofii, logicznych struktur, „mądrości” gadających małp – tylko drogą emocji, działania, reakcji, czynu, siły i walki jak na żyjące stworzenie przystało, właśnie tu i teraz…

  3. Tęczowi Wojownicy od wszystkich kolorów tęczy na aurach. Mam 7 aur (warstw aurycznych), z których podstawowa zmienia się co kilka-kilkadziesiąt wcieleń. Aury zewnętrzne w przypadku osób medytujących przybierają odcienie wszystkich kolorów tęczy i to jest charakterystyczne dla najskuteczniej rozwijających się duchowo osób. W przypadku ludzi nierozwijających się duchowo wierzchnie warstwy auryczne zazwyczaj reprezentują 2-3 kolory. Dzieci Indygo mają aury podstawowe indygo, ale wierzchnie warstwy auryczne mówią o tym, ile wysiłku te osoby wkładają w rozwój duchowy. Dzieci Kryształowe mają białe aury podstawowe, a tęczowe to wszystkie dusze o różnych kolorach aur podstawowych, a o wszystkich kolorach wierzchnich warstw aurycznych. Ciekawostką jest to, że kiedy badam kolory aury po wykonaniu masażu dźwiękiem, badani mają wszystkie kolory tęczy na wierzchniej warstwie aurycznej, więc de facto stają się Dziećmi Tęczowymi. Jak długo utrzymuje się ten stan po masażu dźwiękiem? Od 2 dni do 4 tygodni po takiej kamertonowej kąpieli.

  4. Czy to właśnie nie chodzi o tęczowe dzieci, które ostatnimi czasy coraz częściej przychodzą na świat. Czy to te dzieci nie będą tworzyć nowego porządku w przyszłości. Niby ich aura zawiera w sobie wszystkie kolory tęczy co świadczy o wysokim poziomie świadomości.

  5. Ja też wierzę że dobro zwycięży. Trucizna, która się wkradła w serca wielu z nas, zostanie zneutralizowana. Być może, niektórzy nie zechcą przyjąć antidotum, ale będą w mniejszości i znikną z naszego życia jak resztki smrodu! Dla naszej przyszłości warto się poświęcić i odrzucać model życia, który został sztucznie wygenerowany. Wielu z nas już dzisiaj, zdaje sobie sprawę, że sposób w jaki żyjemy, prowadzi do samodestrukcji. Tak nie da się żyć! To nie jest normalne. Jesteśmy otoczeni chemią, która króluje we wszystkich dziedzinach naszego życia! Czyż Matka Natura nie daje nam rozwiązań ? Daje! Zostaliśmy jednak tak ogłupieni systemami i prawami, które nie mają nic wspólnego z naszym dobrem, że zapomnieliśmy z kąd się wywodzimy! Czas najwyższy zmienić nasze życie! Musimy walczyć o normalność!

  6. Nie musi stać się wiele zła. Zło jest odbiciem dobra, ja je podziwiam od dziecka, bo to dla mnie nowość. Ludzi , którzy czynią zło kocham, i tych co czynią dobro też, ale często ludzie niemili, wredni mają wiecej miłości w sobie niż Ci co się uśmiechają -oni najczęściej zlozecza, słyszę to. Serca nie da się oszukać. Tęczowa ekipa już od dawna działa i ja czuję, że da się pokojowo. 🙂

  7. Piękna przepowiednia. Szkoda, że wydarzy się tyle zła, zanim nastanie pokój ale warto jest przetrwać noc, aby ujrzeć wschód słońca. Dziękuję Driado za umieszczenie tutaj tej przepowiedni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *