Wybory w Polsce – nie bądź obojętny

30 Kwi

Niedługo wybory prezydenckie, wiem, że my ludzie ze środowisk alternatywnych zazwyczaj nie chodziliśmy na wybory, kojarząc je z utrzymywaniem obecnego systemu, ale tym razem jest na kogo głosować i jest nadzieja, aby zmienić ten kraj na lepsze, a przecież trzeba od czegoś zacząć…Dlaczego?

Chociażby dlatego, aby mieć później czyste sumienie, że nie siedziało się tylko i narzekało zza ekranu komputera, zamiast coś zrobić. Nawet jeśli sfałszują głosy i będą robić wszystko aby nas oszukać i poróżnić, Ty sam bądź w porządku wobec siebie i swoich bliskich, nie daj się panującej wokół znieczulicy i nienawiści do własnego kraju. To my, wszyscy – prości ludzie jesteśmy tym narodem, nie obłudni „panowie” w limuzynach.

Najważniejsze jest zbudzenie Ducha Narodu, który został uśpiony i niemal doszczętnie zniszczony przez negatywne siły, które są panami Matrixa. Tym razem nie dajmy się zmanipulować ich starą zasadą „Dziel i rządź”, zjednoczmy się wszyscy i pójdźmy na wybory głosując na któregoś z kandydatów anty-systemowych. Jest ich pięciu. Listę możecie znaleźć niemal wszędzie w internecie.

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/54200-kandydaci-antysystemowi

Osobiście najbardziej popieram kandydaturę Pawła Kukiza, ale nie są mi też obce postulaty oraz charyzma Mariana Kowalskiego oraz Grzegorza Brauna, ci trzej kandydaci moim zdaniem są najbardziej godni zaufania i naprawdę chcą zmienić ten kraj – dla nas wszystkich. Jako jedyni nie boją się mówić obecnej „władzy” prawdy o tym kto i w jaki sposób rządzi naszą Ojczyzną, są odważni i honorowi. Pomijam ich pewne kwestie poglądowe, które często mocno różnią się od moich, ponieważ dla mnie najważniejsze jest to, że ci ludzie szczerze chcą dobra naszego kraju i widzą jak to państwo tonie niczym wrak.Nie owijają w bawełnę, są szczerzy.

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/polityka-przy-kawie/wideo/27042015/19558158

Dlatego aby nie dopuścić do kompletnego zniszczenia naszego kraju i opuszczenia go przez ostatnie załamane jednostki zagłosujcie na któregoś z tych kandydatów. Bardzo proszę o to wszystkich swoich czytelników, którzy mają rodziny, dzieci i dobre serca, które jeszcze nie zobojętniały całkowicie na to co obecnie wyprawia się w tej chorej rzeczywistości. Z góry dziękuję.

Bielik-zwyczajny11

Ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia.

Miarą człowieka nie jest zachowanie w chwilach spokoju, lecz to, co czyni, gdy nadchodzi czas próby.

Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.

– M. Luther King

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *