Terapia „Ścieżka do Siebie” i Konsultacje

„Ścieżka do Siebie”

Od kiedy tylko pamiętam zawsze chciałam pomagać ludziom w kwestiach duchowych, ponieważ już jako dziecko wyraźnie czułam, że z tym światem jest coś nie tak; odczuwałam jak wielu ludzi wokół mnie jest niespełnionych i nieszczęśliwych – żyjących jakby obok pragnień swojej Duszy. Zawsze bardzo współczułam osobom, które nigdy nie doświadczyły ani odrobiny miłości, ciepła i zwykłego zrozumienia ze strony drugiego człowieka. Odczuwałam jak bardzo są zagubieni, samotni i zaprogramowani; skupieni jedynie na rzeczach materialnych, przetrwaniu oraz odreagowaniu po ciężkim tygodniu pracy. Widziałam jak cierpią na tym ich dzieci oraz związki, jak powoli ale sukcesywnie zamykają się ich serca – na miłość, naturę, radość z prostych rzeczy.
Dlatego zawsze czułam się w tej rzeczywistości obco i nieswojo, jakbym była istotą z innego wymiaru, stroniłam więc od ludzi i większość czasu spędzałam gdzieś na łonie przyrody. Jako dziecko nie wiedziałam jeszcze, że czułam wtedy ciężar systemu zniewolenia zwany potocznie Matrixem, ta wiedza przyszła dopiero z czasem.

Wciąż uczę się jak wielką tajemnicą jest życie i jak niesamowite może być odnajdywanie celu do jakiego przeznaczyła nas Dusza. Z każdym dniem życie uczy mnie pokory i wytrwałości w byciu prawdziwą sobą – w odnajdywaniu swojej osobistej ścieżki i przeznaczenia, bez względu na to co mówią i robią inni ludzie.

Z wykształcenia jestem magistrem filozofii, z charakteru jestem duchową wojowniczką. Nie posiadam żadnych certyfikatów ani dyplomów jeśli chodzi o terapie. Nigdy nie brałam udziału w jakichkolwiek warsztatach z dziedziny duchowości. Nie ukończyłam tez żadnych kursów rozwoju osobistego ani coachingu. Uważam, że aby zajmować się rozwojem duchowym i pomocą innym niepotrzebny jest „papier” tylko otwartość na drugiego człowieka, wysoka empatia, dar obserwacji oraz słuchanie głosu intuicji (Wyższej Jaźni). Jedni nazwą to darem, inni osobistymi predyspozycjami człowieka. Ponieważ wiele razy słyszałam, że posiadam naturalny dar rozumienia innych, motywowania, wspierania oraz wnikania w ludzkie wnętrza postanowiłam w końcu rozpocząć prywatne konsultacje skype. W wyniku doświadczeń z klientami w końcu powstała moja własna autorska metoda terapii, którą nazwałam „Ścieżka do Siebie”.

Jeśli więc czujesz, że jestem odpowiednią osobą, która może pomóc Ci stanąć na nogi, wesprzeć Cię lub zauważyć w sobie pewien problem oraz jego rozwiązanie napisz do mnie i umów się na osobiste konsultacje lub terapię przez skype. W terapii „Ścieżka do Siebie” nie będę miała na celu rozwiązać za Ciebie danego problemu, ale postaram się nakierować Cię w stronę Twojej własnej wewnętrznej Mocy, która pomoże Ci rozwiązać go samodzielnie.
Będzie mi ogromnie miło powitać Cię na mojej ścieżce i pomóc Ci wkroczyć na swoją 🙂

Beata „Driada” Jeleniewicz

WAŻNE:

Warunkiem zapisania się na konsultacje/terapię ze mną jest gotowość do zmian, szczerość,  i otwartość na dotyczący nas problem i jego rozwiązanie, a także prawdziwa chęć do pracy wewnętrznej nad sobą.

Terapia duchowa ze mną polega przede wszystkim na dotarciu do szkodliwych programów/przekonań tkwiących w podświadomości blokujących człowieka przed byciem szczęśliwym i przekształceniu ich w taki sposób, aby osoba dotarła do swojej osobistej mądrości , która pomoże nakierować ją na własną życiową ścieżkę. Wkroczenie na tą ścieżkę jest również nierozerwalnie związane z zaakceptowaniem, polubieniem i ostatecznie pokochaniem siebie samego.

To podstawa do stworzenia szczęśliwego życia w zgodzie z samym sobą i swoim wnętrzem. Jest to również  warunek konieczny aby zaistniała możliwość  stworzenia udanego związku z drugim człowiekiem.

Beata „Driada” Jeleniewicz

Szczegółowe informacje, koszt i zapisy dotyczące konsultacji skype – email: beatajeleniewicz@gmail.com

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mojej twórczości i poglądów w dziedzinie rozwoju duchowego zapraszam do artykułów mojego autorstwa na stronie nowaswiadomosc.pl.:
http://www.nowaswiadomosc.pl/author/driada
Linki do artykułów oraz ich krótkie opisy znajdziesz również na mojej stronie w zakładce moje artykuły oraz w kategorii nowe artykuły.

Opinie

„Zastanawiam się co mogłabym napisać w kilku zdaniach o Kobiecie, która diametralnie zmieniła moje nastawienie do życia.
Beatę poznałam kilka lat temu, przeczytałam jej artykuł o poszukiwaniu swojej bratniej duszy i tak zaczęła się nasza historia.
Przeszłyśmy razem przez bardzo wiele trudnych i bolesnych sytuacji, przepracowałyśmy wiele programów, zakorzenionych gdzieś w dalekiej przeszłości.
Mogę napisać prosto z serca, że znajomość i praca z Tobą kochana dała mi bardzo dużo, Ty najlepiej wiesz jaką przeszłam wewnętrzna przemianę i jak się rozwinęłam. Jak teraz radzę sobie z problemami.
Jesteś osoba bardzo ciepłą, opiekuńczą. Ale także stanowczą i szczerą, masz bardzo szeroką wiedzę i ciągle się uczysz, aby jak najlepiej móc pomagać innym. Masz w Sobie wielką siłę, intuicję i dobro, patrzysz sercem i dusza.
Po kilku latach naszej pracy mogę napisać, że było ciężko i wymagało to samodyscypliny,ale dziś wiem ze była to najlepsza lekcja w życiu i ze było warto.
Życzę każdemu aby na swojej drodze spotkał takiego anioła:), bo taka osobą jesteś dla mnie.
Dziś też wiem, że gdyby każdy z nas przeszedł przez taka drogę, żył zgodnie z prawdą i nauczył się patrzeć sercem bylibyśmy w zupełnie innym świecie.
Dziękuję za wszystko kochana i mam nadzieję , że nasza historia nigdy się nie skończy.”

– Monika

„Na terapię z Beatą zdecydowałam się stosunkowo nie dawno, ale dziś już wiem, że to była jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam w ostatnim czasie 🙂 Mimo, że nie znałyśmy nigdy wcześniej, to już podczas pierwszej konsultacji wzbudziła moje ogromne zaufanie i sprawiła, że poczułam się ze sobą niezwykle! Otworzyłam się przed nią naturalnie i bez obaw, ponieważ Beata jest wyjątkowo ciepłą, empatyczną i wrażliwą osobą. Można się przy niej od razu poczuć dobrze i swobodnie, jak w obecności najlepszego przyjaciela 🙂   Podczas naszych konsultacji zadziwia mnie za każdym razem swoją ogromną wiedzą na temat drugiego człowieka i mechanizmów, które nami kierują w codziennym życiu. Już podczas pierwszej rozmowy pozwoliła mi odkryć i zrozumieć moje negatywne przekonania na temat moich związków z mężczyznami, które w znaczący sposób kształtowały moje życie. Dzięki niej otworzyłam się na nowe i zdrowe relacje międzyludzkie oraz zrozumiałam, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli będziemy podążać za prawdziwym głosem swojego serca 🙂

Konsultację z Beatą mogę polecić każdemu, kto pragnie realnie odmienić swoje życie na lepsze, ale jeszcze nie wie jak to zrobić bądź obawia się, że „nie da rady”. Dlatego gorąco zachęcam do konsultacji z Beatą, która pomoże w tym każdemu, wykazuje przy tym niezwykłą rzetelność i profesjonalizm :)”

– Jowita

„Beata posiada zdolności jakich nie da się uzyskać na żadnych studiach/kursach psychologicznych lub terapeutycznych – trzeba się z nimi urodzić. Na świecie jest niewiele osób które posiadają porównywalny poziom duszy i intuicji.”

– Marcin

„Jeśli trafiłeś na Ścieżkę Driady to nie był przypadek 🙂 Każdy szuka tego czego pragnie i potrzebuje jego Serce bo cóż jest ważne w doczesnym świecie… z mojego doświadczenia i rozmów przeprowadzonych z cudowna kobietą, bratnią Duszą  jaka jest Beata dzięki niej wiem ze ponad wszystko najważniejszy jest rozwój duchowy. Jeśli będziemy wzbogacać się duchowo to będziemy również zdrowi fizycznie. Gdyż nasze ciało wierzy we wszystko co usłyszy od umysłu. Jeśli 

będziemy myśleć negatywnie owe słowa będą przenikać we wszystkich płaszczyznach naszego istnienia. Niech każdy się  wiec zastanowi czy warto jest skupiać się na rozwoju materialnym i gonić za czymś co nie jest trwale czy pogłębiać wiedzę duchową. Polecam z całego serca kontakt z Beatą 🙂  Pozdrawiam .”
– Justyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *