George Kavassilas

George Kavassilas – Wprowadzenie i krótko o new age’u. Cz.1

georgekavasilliassmalle

Od razu zaznaczę, że to co przedstawia George nie jest łatwo przyswajalne przez większość ludzi – nie jest to wiedza, która jak mówi sam Kavassilas „głaszcze nas po głowie”. Wiele osób napotykających na informacje, które przedstawia, odnosi się do nich z niechęcią, niedowierzaniem, czasami nawet z agresją, gdyż burzą one całkowicie i nieubłaganie światopogląd budowany przez nich przez lata. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/60-george-kavassilas1.html


 George Kavassilas – zwyczajny człowiek o niezwykłych doświadczeniach. Cz.2

344752415_640

Doświadczenia jakich doznał George Kavassilas są niezwykłe, fascynujące i nie mieszczące się w realiach świata jaki obecnie znamy. Sam Kavassilas nie namawia do wiary w to co przekazuje. Jego zadaniem jest jedynie podzielić się wiedzą uzyskaną w wyniku owych przeżyć. Wybór co do wiary lub nie w to czego doświadczył pozostawia samym ludziom twierdząc, że i tak niedługo każdy z nas przekona się że wiedza ta znajduje się głęboko w naszych wnętrzach. Dlatego jak sam twierdzi tak łatwo jest mu przekazywać prawdę. To czego doświadczył George jest zarówno bardzo cenne jak i kontrowersyjne. Nie mieści się w głowach skrajnych sceptyków oraz ludzi przyzwyczajonych jedynie do czysto racjonalnego myślenia i empirycznego wnioskowania. Jest też zazwyczaj odrzucane przez ludzi nawykłych do ograniczonych schematów myślowych produkowanych przez doktryny religijne czy też duchowe. W każdym razie wiedza, którą przedstawia George jest moim zdaniem warta rozważenia przez każdego człowieka.(…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/79-george-kavassilas2.html


George Kavassilas – „Nasza Podróż i Największy Sekret na Ziemi.” Cz.3

RIR-121104_big

Obraz, który George ujrzał w 2003 roku podczas swojej najbardziej niezwykłej podróży poza ten Wszechświat przedstawiał nieskończoną ilość Wszechświatów. George obserwował to wszystko jako własna czysta Świadomość, to co ujrzał nazwał The Omniverse. Nazwa ta odnosi się do Całości – Wszystkiego, nieskończoności. Twierdzi, że dostał wtedy informację, że wszystkie te poszczególne Wszechświaty to indywidualne byty – to my, każdy z osobna. Nie istnieje tam żadna hierarchia duchowa czy kosmiczna, wszystko jest w doskonałej harmonii i równości i każdy z nas jest indywidualnym Stwórcą – Kreatorem czy też Bogiem w zależności od nazwy której chcemy użyć. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/166-george-kavassilas3.html


George Kavassilas – Matka Ziemia i jej rola w transformacji ludzkości, cz.4

1243759352

Pamiętam swój pierwszy lot samolotem kiedy spoglądałam na wyłaniający się z za małego okienka widok i nie mogłam wyjść z podziwu nad pięknem i ogromem widzianego obrazu.Oto ona, błękitno – zielono – brązowa, potężna, piękna i taka majestatyczna.
Ludzie i ich budowle wyglądały teraz niczym malutkie układy scalone komputera na tle prawdziwego, organicznego piękna. Zupełnie nie znaczące i wątłe w porównaniu do wspaniałego tła na którym zaistniały. Potem wznieśliśmy się jeszcze wyżej i zobaczyłam ją w jeszcze większej okazałości, zarys półkuli, błękitne wody, lasy, pola, łąki, delikatne chmury, odbijające się słońce w tafli jezior i rzek… Poczułam wtedy ucisk w sercu. Coś nie do opisania… Zobaczyłam jak jest ogromna i cudowna. Taka stateczna, pełna gracji, pełna czegoś nieodgadnionego i nieuchwytnego. Pomyślałam, że to zaszczyt być na niej, żyć, mieszkać i doświadczać. Poczułam miłość i wielki szacunek do tej wspaniałej potężnej istoty. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/210-george-kavassilas-matka-ziemia-i-jej-rola-w-transformacji-ludzkosci-cz-4.html


George Kavassilas – Czakramy i szyszynka: pułapki duchowego matrixa. Cz. 5

cosmicpeopleashtarearthmanandangelsofheaven

Czy zastanawialiście się dlaczego w ostatnich latach tak popularne stały się różnorakie praktyki duchowe, mam tu na myśli wszystko co związane jest z nurtem new age; przykładowo: channelingi, medytacje z czakramami, uzdrawianie za pomocą energii oraz inne tego typu? Jeśli nie i jeśli sami praktykujecie tego typu techniki oraz sposoby rozwoju duchowego – być może to, co opisze w tej części artykułu na temat Georga Kavassilasa i jego odkryć może was nieco zaniepokoić, może nawet przerazić bądź zwyczajnie odrzucić. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/361-george-kavassilas-czakramy-i-szyszynka-pulapki-duchowego-matrixa-cz-5.html


George Kavassilas – ukryte oblicze nowego porządku świata i „Złoty Klucz” do absolutnej suwerenności. Cz. 6

1555581_297745893684060_2118714460_n

Powyższy tekst jest dla mnie idealnym przykładem na to jak bardzo w ostatnim czasie trzeba uważać na podpięcia obcych energii które tylko na to czekają. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ jak twierdzi George Kavassilas istoty te żerują na ludzkim pragnieniu miłości i związanej z tym naiwności. Ludzie otwarci, pragnący zmiany, łaknący miłości i dodatkowo wycieńczeni ciężarem codziennego życia są dla nich niezwykle łakomym kąskiem. Dlaczego dzieje się tak szczególnie ostatnio? Prawdopodobnie dlatego, że zbliżamy się do końca wszystkich kosmicznych cykli. Siły ograniczenia – tak jak było mówione przez Kavassilasa oraz wielu innych zapowiadających przemiany Ziemi – podjęły ostateczna walkę o to aby ich władza przetrwała i aby ludzie ostatecznie nie wymknęli się spod ich kontroli. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/475-george-kavassilas-ukryte-oblicze-nowego-porzadku-swiata-i-zloty-klucz-do-absolutnej-suwerennosci-cz-6.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *