Transformacja Świadomości

Transhumanizm i dehumanizacja a człowiek poza lustrem matrixa – jaka jest prawdziwa natura ludzka? Cz.1.

mirror_of_good_and_evil_by_antonellab-d1tqn4j

Zastanówcie się przez chwilę, jak wyglądałoby wasze odbicie wewnętrzne i zewnętrzne gdyby nie wszystkie wynalazki i programy systemu? Czy wasz wygląd nie różniłby się znacznie od obecnego i czy wasze zachowanie, myśli i działania nie byłyby diametralnie inne niż dotychczas? Czy zasłona matrixa przypadkiem nie więzi naszych prawdziwych Ja, które tylko czekają na oswobodzenie i ukazanie swojego prawdziwego ukrytego oblicza na zewnątrz? Moim zdaniem tak właśnie jest i przedstawię wam swoje osobiste zdanie na ten temat w poniższym tekście o prawdziwej naturze ludzkiej. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/546-transhumanizm-i-dehumanizacja-a-czlowiek-poza-lustrem-matrixa-jaka-jest-prawdziwa-natura-ludzka-cz-1.html


 Transhumanizm i dehumanizacja a człowiek poza lustrem matrixa – jaka jest prawdziwa natura ludzka? Cz.2

główny 2

W poprzedniej części opisałam czym jest dehumanizacja człowieka począwszy od dzieciństwa do dorosłości. Ukazałam podstawy tresowania natury ludzkiej oraz jej celowe zafałszowanie i zniekształcenie na podstawie otaczających nas zjawisk. Tym razem pragnę skupić się na istocie tego czym jest transhumanizm z którym ściśle wiąże się zjawisko dehumanizacji oraz ukazać jego powiązanie z systemami wierzeń i religii. Na końcu przedstawię jaka jest prawdziwa natura ludzka moimi oczami.

Tropiąc zjawisko postępującej dehumanizacji, bardzo często słyszę, że natura ludzka jest tak zła i nierozsądna, że gdyby nie różnego rodzaju systemy religijne i im podobne, ludzie już dawno by wyginęli. Takie zdanie o ludzkiej naturze posiadają szczególnie ludzie konserwatywni i starsi, w których duch systemu zadomowił się już na dobre. Ich zdanie jest najczęściej takie, że gdyby nie religia, ludzkość nie miałaby żadnych zahamowań co do popełniania morderstw, kradzieży, gwałtów, rozbojów oraz nie widziałaby żadnego celu czy przeznaczenia – bo człowiek musi w coś wierzyć i musi czemuś oddawać swoje uwielbienie. Musi mieć jakiś bat nad głową, bo inaczej zacznie niebezpiecznie wierzgać. Batem tym musi być jakieś bóstwo oraz system praw, nakazów i zakazów z nim związanych. Dlaczego ludzie tak bardzo uwierzyli w miłość i mądrość poza sobą zamiast poszukiwać jej w sobie? Moim zdaniem dlatego, że to silne i kłamliwe przekonanie pozwoliło matrixowi zadomowić się w naszej rzeczywistości na stałe. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/553-transhumanizm-i-dehumanizacja-a-czlowiek-poza-lustrem-matrixa-jaka-jest-prawdziwa-natura-ludzka-cz-2.html


 Fałszywa inwazja obcych – scenariusz ostateczny?

AlienSpacecraft2

Zarówno Stewart jak i George zgadzają się co do tego, że rzekoma inwazja obcych dokona się za pomocą zaawansowanej technologii, dzięki której wszystko będzie wyglądało jak prawdziwy najazd obcej rasy na Ziemię. Zdaniem Stewarta w tym celu użyta zostanie technologia holograficzna Projektu Blue Beam (Projekt Błękitnej Wiązki), która umożliwi „najeźdźcom” wyświetlanie ogromnych hologramów na naszym niebie, a także wysyłanie odpowiednich sygnałów dźwiękowych do ludzkich umysłów w celu ich kontroli. Swoją rolę odegrają także umiejscowione nad Ziemią satelity, które będą miały za zadanie ostrzeliwać Ziemię i pozorować atak. Dźwięk wytworzony technologią Blue Beam docierałby do mózgu w postaci impulsów elektrycznych, obrazy natomiast byłyby widoczne nawet dla niewidomych w samych ich umysłach. To wywoływałoby ogromne poczucie realności doświadczanych bodźców. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/775-falszywa-inwazja-obcych-scenariusz-ostateczny.html


 Medytacje 21 grudnia 2012, moc piramid a kontrola ludzkości – Cz. 1

główny

Wszystko co znajduje się na Ziemi, w tym każde źdźbło trawy, każde drzewo, każdy kamień, woda, powietrze, czy też ciała nasze oraz zwierząt – wszystko to emanuje jedyną i niepowtarzalną energią, która jest identyczna z energią naszej planety – Matki Ziemi. Jest to swoista energia organiczna, niespotykana na żadnej innej planecie ponieważ zawiera w sobie kody i informacje przynależne jedynie do mieszkańców Ziemi. To dlatego nie bylibyśmy w stanie przetrwać dłużej lub wcale na innych planetach, czy tez w samej przestrzeni kosmicznej, ponieważ jako ludzie jesteśmy połączeni jedynie z nią – błękitną Gają. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/439-medytacje-21-grudnia-2012-moc-piramid-a-kontrola-ludzkosci-cz-1.html


Medytacje 21 grudnia 2012, moc piramid a kontrola ludzkości – Cz. 2.

pyramides-de-gizeh

W poprzedniej części wprowadziłam Was w temat kontroli za pomocą energii piramid na Ziemi wg. Georga Kavassilasa, a także przedstawiłam czym jest energia organiczna. Tym razem przejdźmy do szczegółów tego, czego doświadczyła moja przyjaciółka hipnoterapeutka Ewa w czasie swojej sesji regresji hipnotycznej i co to ma wspólnego z medytacjami 21 grudnia oraz naszym wyzwoleniem się z więzienia matrixa. Przedstawię Wam również krótki opis metody za pomocą której osiągnięto owe niezwykle istotne informacje oraz wyjaśnię na czym polega wyjątkowość zastosowanej techniki. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/466-medytacje-21-grudnia-2012-moc-piramid-a-kontrola-ludzkosci-cz-2.html


Medytacje 21 grudnia 2012 (stanowisko G. Kavassilasa), moc piramid a kontrola ludzkości. Cz. 3.

565688_563774520316178_1866338571_n

W ostatniej części artykułu przedstawiłam Wam fragmenty sesji regresji hipnotycznej, która zawiera cenne informacje odnośnie tego jak wyzwolić się spod kontroli matrixa oraz zdradza czemu służą piramidy na Ziemi. Tym razem chciałabym dokończyć temat medytacji 21 grudnia 2012, przedstawiając Wam szczegółowo stanowisko Georga Kavassilasa powiązane z moimi własnymi refleksjami na ten temat. Następnie przejdę do tematu kim są nasze Rodziny Dusz oraz przedstawię pozostałe ważne elementy opisywanej przeze mnie sesji metodą „Heart Portal Reconnection”. Więcej szczegółów na temat terapii odnajdziecie na stronie heart-portal-reconnection.com. Do artykułu zostało dołączone nagranie, które jest autentycznym zapisem sesji. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/480-medytacje-21-grudnia-2012-stanowisko-g-kavassilasa-moc-piramid-a-kontrola-ludzkosci-cz-3.html


21 grudnia 2012 – wielkie rozczarowanie czy kosmiczny impuls do działania? Cz. 1

Space_Lunar_wallpaper_by_FISHBOT1337

Długo wyczekiwany moment 21 grudnia 2012 już za nami. Co ta słynna dla ludzkości data wniosła w nasze życie? Jakie są moje osobiste wrażenia i odczucia w związku z dziejąca się aktualnie zmianą epok? Czy czas wyzwań i oczekiwań na cudowna zmianę skończył się wraz z 21 grudnia czy też może dopiero został zapoczątkowany na wielka skalę? To wszystko spróbuje opisać w poniższych rozważaniach. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/499-21-grudnia-2012-wielkie-rozczarowanie-czy-kosmiczny-impuls-do-dzialania-cz-1.html


21 grudnia 2012 – wielkie rozczarowanie czy kosmiczny impuls do działania? Cz. 2

last_light_by_sickbert-d3e046r

W poprzedniej części wprowadziłam was w moje własne refleksje na temat zmiany epok i 21 grudnia 2012 roku. Za pomocą poniższego tekstu chciałabym ze swojej strony oficjalnie pożegnać starą epokę, jej schematy myślowe i ograniczenia oraz powitać nową wraz z jej możliwościami i świeżym spojrzeniem na rzeczywistość. Chciałabym wyciągnąć końcowe wnioski i ostatecznie podsumować moje osobiste rozważania na ten temat aby z czystym sumieniem pozostawić za sobą to co minione i nie przystające do nowej Ery Serca. Pewien etap się zakończył. Czas aby uprzątnąć po nim wszelkie pozostałości i zacząć budować nową rzeczywistość której wszyscy pragniemy. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/505-21-grudnia-2012-wielkie-rozczarowanie-czy-kosmiczny-impuls-do-dzialania-cz-2.html


 O transformacji duchowej i matrixie w którym żyjemy

główny obraz

Ostatnio wiele mówi się o transformacji duchowej czyli przejściu naszej rzeczywistości w następny wymiar istnienia. Jest to wręcz temat główny we wszelkich kręgach zajmujących się duchowością. Przepowiednie Majów, Indian Hopi, poszczególnych znanych wizjonerów zdają się prowadzić nas ku jednemu celowi, ku zmianie duchowej. Zmiana ta ma przynieść nową jakość istnienia na planecie. Ludzkość ma zyskać nowy poziom świadomości, istniejący już poza dobrem i złem w którym prym wieść będzie serce a nie umysł. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/38-o-transformacji-duchowej-i-matrixie-w-ktorym-zyjemy.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *