Rok Zero – Majowie

Majowie i tajemnica roku 2012 cz. 1

557313_467504799940803_1187470009_n(1)

Jak dowiadujemy się z wielu anglojęzycznych stron internetowych na temat rdzennych Majów oraz ich aktualnego przywódcy duchowego, Don Alejandro Oxlaj jest znanym na całym świecie Przywódcą Narodowej Rady Starszyzny Majów, Xinca i Garifuna z Gwatemali (The National Counsel of Elders Mayas, Xinca and Garifuna of Gwatemala), składającej się z 440 członków kobiet oraz mężczyzn, reprezentujących 23 różne grupy etniczne. Don Alejandro jest wobec tego uprawniony do wypowiadania się w ich imieniu. Jego duchowe imię w ojczystym języku Majów brzmi Wakatel Utiw, czyli po angielsku Wandering Wolf, co na język polski tłumaczy się jako Wędrujący Wilk.
Wielu ludziom, szczególnie tym bliższym znany jest również po prostu jako Tata, w języku angielskim Grandfather czyli po prostu Dziadek. Pochodzi z 13ej generacji Quiche i jest Najwyższym Kapłanem Majów oraz Szamanem, jedynym uprawnionym Strażnikiem Wiedzy Kalendarza Majów oraz międzynarodowym wykładowcą wiedzy oraz kultury swojego ludu. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/132-majowie-i-tajemnica-roku-2012-cz-1.html


Majowie i tajemnica roku 2012 – cz. 2

Image6

Otóż jak twierdzi Don Alejandro, starożytne zapiski mówią, że Majowie pochodzą z konstelacji Plejad. Są potomkami słynnych Atlantów, a ich przodkowie przybyli z gwiazd bardzo dawno temu. To oni pozostawili po sobie święty Kalendarz, który jest najdokładniejszym kalendarzem na Ziemi. To również oni pozostawili po sobie  słynne przepowiednie Majów.
Jak się później okaże, w przepowiedniach tych zawarte było wszystko, co do tej pory przydarzyło się ludowi Majów oraz to jakie zadanie stoi przed ich dzisiejszymi potomkami. Zadaniem dzisiejszych Majów jest przede wszystkim przypomnienie sobie starożytnej wiedzy oraz przekazanie jej ludziom na Ziemi w okresie zwanym „Końcem Czasu”. To bardzo wielka odpowiedzialność, która spoczywa przede wszystkim na barkach ich przywódcy Wandering Wolfa. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/143-majowie-i-tajemnica-roku-2012-cz-2.html


 Majowie i tajemnica roku 2012 – Kryształowe Czaszki i ceremonie dla świata. Cz. 3

11

Wielu ludzi jest obecnie przekonanych, że Majowie utracili swoją wiedzę całkowicie w wyniku najazdu hiszpańskich konkwistadorów dowodzonych przez Hernana Cortesa na początku XVI wieku i jest ona bezpowrotnie utracona. Jednak nie jest to do końca prawdą. Don Alejandro twierdzi, że prawie wszystkie artefakty oraz zapisy zostały doszczętnie spalone jednak mówi także, że wiele z tajnych dokumentów zostało ukrytych przed konkwistadorami a teraz zgodnie z przepowiednią przyszedł czas aby odzyskać ową wiedzę, doświadczenie, wspomnienia oraz mądrość. Świat starożytny posiada swoje własne unikalne metody na odzyskiwanie swojej utraconej przeszłości, są to sposoby nieznane nam – czysto racjonalnie myślącym ludziom Zachodu. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/227-majowie-i-tajemnica-roku-2012-krysztalowe-czaszki-i-ceremonie-dla-swiata-cz-3.html


 Majowie i tajemnica roku 2012 – Szóste Słońce i Epoka Serca. Cz. 4

12

Przywódca duchowy Majów, Don Alejandro Oxlaj jasno twierdzi iż zmierzamy do Epoki Szóstego Słońca. Piąte Słońce na naszych oczach dobiega końca. Jest to związane z gwałtownymi zmianami na Ziemi oraz w ludzkiej Świadomości. Wszystko zaczęło się gwałtownie oczyszczać, Matka Ziemia weszła w fazę porodu. Znowu pokrywa się to także z tym co twierdzi Kavassilas, on także opisuje iż nasza planeta jest aktualnie brzemienna, ma urodzić nową rasę ludzka.
Mimo to ludzkość nie powinna koncentrować się jedynie na bólach porodowych rodzącej czyli wszystkich tych negatywnych wydarzeniach dziejących się obecnie na świecie ponieważ celem tego wszystkiego jest dokładne oczyszczenie oraz domknięcie bardzo długiego cyklu naszej nauki na Ziemi. To bardzo trudny czas, poprzedzający nową epokę – Epokę Serca. Powinniśmy radować się, że nasza ciężka wędrówka w obecnym świecie dobiega końca. Jak twierdzi Don Alejandro ludzkość powinna się do tego przygotować jak do powitania Nowego Roku. Stary rok dobiegł końca – Szczęśliwego Nowego Roku! (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/237-majowie-i-tajemnica-roku-2012-szoste-slonce-i-epoka-serca-cz-4.html


Majowie i tajemnica roku 2012 – 21 grudnia 2012  oczami Majów Cz. 5

h

 „Wielu mówi na temat końca świata… Rok 2012 nie ma nic wspólnego z Kalendarzem Majów. Kalendarz Majów to Kalendarz Galaktyczny, Kosmiczny. Podróżuje jak gwiazdy. Powiedzieliśmy, ze finalizujemy Piąty Okres Słońca. Każdy okres Słońca to 5200 lat. To, czego potrzebujemy teraz to kochać Matkę Ziemie i kochać siebie nawzajem bez względu na rasę, kolor skory… Ponieważ nasze życie zależy od Matki Ziemi. (…) Naszą nadzieją jest nowy cykl – Szóstego Słońca. To wtedy będzie ogromna zmiana. To będzie tak jak byśmy zaczęli żyć ponownie. Doznamy nowego sposobu życia. My wszyscy musimy podążać razem…Dlatego nie czujcie się smutni… Nie rozpaczajcie… Musimy ścierpieć cierpliwość… Dlatego miejcie cierpliwość. Bądźcie szczęśliwi kiedy nadejdzie ROK ZERO! Nowy cykl. Miejmy nadzieje, ze nadejdzie niedługo, bo wtedy zakończy się rasizm. Wszyscy jesteśmy istotami o równej wartości w stosunku do siebie. Biali, czarni, żółci, rdzenni i nie-rdzenni. Wszyscy jesteśmy równi.” (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/321-majowie-i-tajemnica-roku-2012-21-grudnia-2012-oczami-majow-cz-5.html


 Majowie i tajemnica roku 2012 – Rok Zero i Zmiana Epok. Cz. 6

photo-full

 „Zmiana nie jest dniem w kalendarzu życia… to podróż, którą wszyscy dzielimy na ścieżce przebudzenia.” – Shift of the Ages

Majowie na czele z Wandering Wolfem zapewniają nas, że żyjemy na skraju Epok. Wielki cykl trwający 5 200 lat właśnie dobiega końca. Wielu uważa, że rok 2012 to tzw. Rok Zero a 21 grudnia 2012 to data w której nastąpi globalna transformacja. Don Alejandro twierdzi jednak, że nie jest to takie proste ponieważ zmiana nie zależy od jednego dnia w kalendarzu, a Rok Zero (Czas Zero) jest procesem tzw. „Zmiany Słońc”.
Wandering Wolf uczy nas, że Kalendarz Majów to kalendarz kosmiczny, opierający się na zależnościach duchowych. Nie ma nic wspólnego z czasem linearnym. Święty Kalendarz Majów zależy od zmian w naszej świadomości. Natomiast jak sami wiemy, zmiana świadomości nie jest nagłym wydarzeniem ale procesem, który musi zostać zakończony w odpowiedni sposób i o odpowiednim czasie pod względem kosmicznej harmonii. (…)

Czytaj całość: http://www.nowaswiadomosc.pl/485-majowie-i-tajemnica-roku-2012-rok-zero-i-zmiana-epok-cz-6.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *