Wojownik Duchowy

Duchowy wojownik – Cz. 1. Świat w oczach „odmieńca”.

speedpainting_01_by_thebastardson-d56ft94

Wielu ludziom słowo „wojownik” kojarzy się głównie z wojną; byciem ofensywnym, konfliktowym oraz zawsze gotowym do ataku. W środowisku alternatywnym/duchowym nie wypada używać słowa wojownik, gdyż jest to postrzegane wbrew pewnym zasadom, które wpajane są przez wielu nauczycieli duchowych, guru bądź popularne wśród wielu channelingi. Osobiście mam do tego zagadnienia jak i do stosowania tego typu zasad inne podejście. W poniższym tekście postaram się ukazać, że termin wojownik nie musi od razu kojarzyć się negatywnie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę bycie wojownikiem duchowym.

Czytaj całość: http://sciezkadriady.19a.pl/artykuly-driada/duchowy-wojownik-cz-1-swiat-w-oczach-odmienca/

Duchowy wojownik – Cz. 2. Emocjonalny idealista

2

W poprzedniej części zajęłam się opisem natury, przeznaczenia oraz misji życiowej wojownika duchowego, w tej części chciałabym zagłębić się nieco w jego psychikę.
Z samej nazwy może wydawać się, że ktoś, kto jest wojownikiem duchowym posiada żelazny charakter i niełatwo go zranić, jednak pozory jak zwykle mylą, również i w tym przypadku. Mimo iż wojownik duchowy posiada wyjątkową siłę przebicia i mocno zarysowaną osobowość, potrafi szybko wypalać się i tracić równowagę energetyczną, w związku z tym przez całe swoje życie musi ćwiczyć utrzymywanie jej na stałym bezpiecznym poziomie. Wiąże się z tym również dość trudna nauka panowania nad wyjątkowo silnymi emocjami.

Czytaj całość: http://sciezkadriady.19a.pl/artykuly-driada/duchowy-wojownik-cz-2-emocjonalne-wyzyny/