Witajcie na stronie „Ścieżka Driady”

15 Wrz
Ta strona powstawała dość długo, ponieważ samodzielne wykończenie jej nie było prostą sprawą, jednak uważam, że tak jak na wszystko, tak i na jej ukończenie przyszedł w końcu odpowiedni czas. Postanowiłam ją stworzyć głównie dlatego, aby zyskać własną osobistą przestrzeń na publikowanie wszystkich treści jakie są dla mnie istotne do przekazania. Będę tu poruszać różne tematy, szczególnie te kontrowersyjne i z mojego punktu widzenia ważne dla naszego rozwoju i sytuacji w jakiej znaleźliśmy się jako ludzkość. Obszerniejsze artykuły będą pojawiać się pewnie dość rzadko, ponieważ w obecnej chwili nie mam zbyt wiele czasu na pisanie.
Duchowy Świat Natury to ważna część mojej osobowości, dlatego będzie się tutaj pojawiać  w rozmaitej formie.  Uważam, że naszej cudownej planecie należy się odrobina wytchnienia od całego tego zgiełku, chaosu i ciężkich energii. Stąd moja strona zachowana jest w ciepłej palecie barw, a w jej tle możecie dostrzec piękno przyrody albo mgławice i gwiazdy…
 
 Driada

the_daughter_of_mother_earth_by_zimzibar-d4eeitk

Notka administracyjna:
Wszelkie teksty (poza artykułami na stronie nowaswiadomosc.pl) zamieszczane na tej stronie posiadają moje prawa autorskie. Jeśli chcesz umieścić mój tekst na swojej stronie, podaj autora i umieść pod nim linka źródłowego.
Obrazy na stronie (oprócz zdjęć mojego autorstwa) pochodzą z internetu i posiadają prawa autorskie swoich twórców.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy, które uznam za niestosowne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *